| RockStar a întrebat:

Hey :**.
Cum pot sa imi dau seama ca el chiar tine la mine cu adevaratbatting eyelashes?
[ Imi trimite mesaje pe telefon ca eu is viata lui, ca ma iubeste... ]
Nu stiu ce sa cred laughing straight face. Crede`ti ca ii place de mine? thinking laughing

6 răspunsuri:
| Mătttaa a răspuns:

Prin fapte, doar prin fapte, ca vrajeala cu " te iubesc " si " esti viata mea " o gasesti la toti baietii oh go on.

| eu4you a răspuns:

Eu m-as orienta dupa fapte in locul tau.Chestia cu mesajele sunt doar vorbe, pe care nici macar nu ti le spune in fata. Poate ca sunt prea dura cand spun asta.Dar, daca pe o fata/femeie o impresioneaza asa mult mesajele astea de iubire sau textele de genu' "Mor dupa tine!" sau "Esti iubirea mea!" sau cine stie ce texte filozofice...ei bine aceea este cea mai slaba fata/femeie! Scuze daca te jignesc cu ceva.Asta e parerea mea! Repet, FAPTE! De exemplu, daca te soarbe din priviri de fiecare data cand esti in raza lui vizuala.Sau daca iesi subtire imbracata afara pe timp de iarna, sa insiste sa iti iei geaca.Intr-un cuvant, sa se inrijeasca de siguranta ta in fiecare(nu chiar fiecare, dar ca sa subliniez ideea)clipa!

| RockStar explică (pentru eu4you):

Nu prea cred happy

| RockStar explică (pentru eu4you):

Si imi spune si in fata ca ma iubeste laughing.

| eu4you a răspuns (pentru RockStar):

Asta e altceva.Nu ai specificat pe TPU ca iti spune si in fata.Tot nu mi se pare de ajuns chiar daca ti-o spune in fata...pot fi vrajeli.

| RockStar explică (pentru eu4you):

Stiu sincer. laughing. Trist ca numai cred nimic laughing.