| Andreea_1341 a întrebat:

Daca cineva iti aduce masina din Germania si are actele originale ale masinii in germana si sunt traduse in limba romana, atunci cand te opreste politia trebuie sa-i dai actele originale traduse in romana sau esti obligat sa-i dai cele originale in germana? Pe care ti le cere? FUNDITA!

1 răspuns:
| liviu42 a răspuns:

Alea traduse in primul rand, deoarece nu vad care Garcea se pricepe sa citeasca in germana. Dar trebuie sa ai si originalul.