| Marbella188 a întrebat:

Daca de ex inante cu 7-8 zile de menstruatie, am avut un petting fara penetrare, iar dupa mi-a venit ciclu, m-a tinut 5, 6 zile, dar nu mi-a venit ft abundent. Mie in general nu-mi vine abundennt. A venit cu multe cheaguri chiar si in a 4, 5 a zi imi venea tot asa..cu cheaguri, dar n-am folosit mai mult de 6, 7 tampoane. Pot fi insarcinata?

Imi e sa nu fi avut ceva pe deget dupa masturbare iar atunci cand a bagat degetul sa nu fi fost ceva pe el... acum luna asta peste 6 zile trebuie sa ma imbolnavesc. P.s am ciclu regulat la 29-30 de zile

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Deoarece afirmi ca : ''P.s am ciclu regulat la 29-30 de zileI'', se poate spune fara teama de a gresi ca ''inainte cu 7-8 zile de menstruatie'' ciclul tau menstrual se afla in mod cert, sigur in perioada INFERTILITATII ABSOLUTE, cea in care formarea sarcinii este in proportie de peste 99, 9% IMPOSIBILA chiar si in cazul in care sperma ajunge in vagin intotdeauna indiferent prin ce mod. Multa sanatate!