| anonim_4396 a întrebat:

Daca după o vreme de câțiva ani, un prieten (doar fost amic/prieten nu mai mult) vrea sa ia din nou legatura cu mine și îmi scrie și vrea sa ne vedem, ce l-a motivat sa fac asta? De ce ar face asta?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ceva, l-a facut sa-i revii in amintireea lui, si acum pur si simplu ar dori sa te vada aievea. Probabil si-ar dori sa redeveniti prieteni asa cum ati fost. Cine stie, poate chiar si mai buni prieteni decat ati fost mai inainte. big grin

| Mopmop a răspuns:

Are nostalgii cred si poate spera ca puteti fi mai mult decat amici/prieteni.
Oricum raspunsul il vei afla cand si daca te vezi cu el.

| Saiko10 a răspuns:

Sa se imprumute de bani, sau sa iti ceara o favoare.