| Angeleyes a întrebat:

Ieri m-am despartit de prietenul meu. Mi-a zis ca se gandeste la fosta si ar vrea sa se impace cu ea dar vrea sa pastram legatura, sa fim amici.
M-a simt f nasol, sunt f trista...am fost cu el 10 luni, cu el am avut primul sarut, primele atingeri mai speciale.In alta intrebare, mi-au zis cativa useri TPU ca sunt o norocoasa sa am asa prieten care ma face sa am acele senzatii, care unii nu le au nici cand fac dragoste, dar eu cand facean petting le aveam...si uite ca acum s-a terminat totul.
Cum poate sa fie amic cu mine? eu l-am iubit dar el nu stiu, a fost tot timpul atent cu mine dar nu stiu ce sa cred, ii e asa usor sa fim numai amici, ma gandesc ca poate nu m-a iubit.
Cum sa fac sa il uit? Am impresia ca tot la el ma voi gandi.

3 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Poate se va intoarce la tine si atunci nu-l vei mai accepta tu!
Sa-i para rau! de amici nu prea merge...trateaza-l cu indiferentawinking

| ana_3219 a răspuns:

Nu cred ca te-a iubit. cred ca a incercat sa o uite pe fosta cu ajutorul tau! a vazut ca nu poate...si acu se intoarce la ea! sad nasol pentru tine.

| aura_1762 a răspuns:

Da ai dreptate nu ai impresia te vei gandi la el dar daca el chiar vrea sa fie cu acea fata il vei uita pe parcurs. tea iubit pentru. ca altfel nu statea cu tine. poate a vrut sa mai incerce si cu altcineva dar daca vrea sa se intoarca la fosta inseamna ca tine si la ea si ca exista niste legaturi foarte rezistente cu fosta poate aveau mai multe in comun dar oricum incearca sa iti faci alt prieten bafttaahappy