| anonim_4396 a întrebat:

Daca eu nu stiu sa sarut, nu am experienta cu relatii adica nu stiu cum trebuie sa te comporti, etc... pentru ca nu am avut niciodata un partener ce va crede viitorul partener despre mine?sad Plus ca. Oare va avea rabdare sa invat si eu cum trebuie sa te comporti intr-o relatie?sad

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hai nu fi trista, ca eu tot te astept la altar, sa ne casatorim sa te scap de depresia asta

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca intr-adevar te va placea va avea rabdare cu tine sa inveti.

| Lawliet14 a răspuns:

N-are nimic, un baiat de treaba nu va fi deranjat de acest aspect. Va fi rabdator.

| Pool77 a răspuns:

Depinde de om, daca m-ai gasi pe mine ti-as da eject in secunda doi.
Poate ca meriti rabdare, dar eu nu mai am, m-am saturat.
Poate prinzi un partener cu rabdare multa si te invata ce si cum, insa doar dintr-o relatie nu poti invata toate, de asta ai nevoie de mai multe, parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am sa am eu daca esti din Gl.

Funda...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va crede ca trebuie sa fuga de tine pentru ca nu stii sa saruti. Ceea ce e si normal happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii,asa cum te gândești tu ce va crede viitorul partener despre tine, asa pot sa ma gândesc și eu cum va fi sa iau azi cina cu monstrul din Loch Ness.De fapt, la mine e mai plauzibil))
Eu n-as avea răbdare in locul lui.Si dacă ar fi sa o fac pe profesorul in relații, as face-o pentru cineva care merita, nu pentru tine))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteazã experientã atat timp cât te chinui macar sã incerci, daca ai asteptari sã dureze luni, ani sã se intample "o asemenea minune" nu cred cã este vreun prost care sã te astepte atat de mult timp.

| munteanuionvictor a răspuns:

Bineînțeles că va avea răbdare.

| LilPeep a răspuns:

Depinde pe cine gasesti

| UnAdolescentTimidSiSincer a răspuns:

Mie mi-ar placea foarte mult o fata asa, diferita, cum sunt si eu. happy

| Paduraru_Liviu_1988 a răspuns:

Buna,
Aveam aceleasi trairi cand aveam 18 ani laughing)
Ideea este ca nimeni nu s-a nascut invatat, nu trebuie sa ti faci griji in aceasta privinta, totul vine de la sine!
Ar trebuii sa te simti mandra ca nu ai experienta in relatii estate ....meriti cu siguranta ceea ce astepti sa apara...
Daca iti vei alege jumatatea cum trebuie, cu siguranta va avea rabdare cu tine, va fi mandru ca el e primul baiat care te a sarutat ....succes in toate