| anonim_3472 a întrebat:

Daca fac sex oral cu o fata care are vegetatii veneriene dar nu are nici un fel de leziune nimic imi poate aparea ceva la gura! va rog sa imi spuneti vreau sa stiu toate detaliilesad

4 răspunsuri:
| n30x a răspuns:

Da! femeile cu boli genitale nu-s pentru lins happy las-o sa o trateze si incearca pe urma

| nebunu_5532 a răspuns:

Nu are nimic. poti sa incerci asa. si pe viitor poti sa incerci sa-i faci sex oral si uneia care are sifilis, SIDA sau orice alta boala venerica...laughing)))

| anonim_3472 explică:

Pai daca ea nu mai are nimic...adica i-au trecut "bubele" alea imi poate aparea la gura...ca eu asta vreau sa stiu