| Mkeynes a întrebat:

Daca faci sex oral neprotejat stiind ca nimeni nu are nici-o boala si stiind ca fata a fost virgina, poti lua vreo boala?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca nu poti lau nici o boala, daca esti foarte sigur ca fata nu are nici o infectie, sau boala care te-ar contamina.

7 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Nu ai cum sa iei o boala dacă nu exista nici o boala

| FaraNumePls a răspuns:

Poate sa fie ereditar. Ai mai pus intrebarea asta si aceleasi persoane ti-au raspuns ca POATE SA FIE EREDITAR

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu... dar trebuie sa te speli bine la gura si pe dinti. Nu-ti poti pupa mama cu gura aia imediat dupa laughing)) sau alti prieteni cu care te intalnesti in drum spre casa laughing

| Csander a răspuns:

Pai stai asa ca toate fetele au fost virgine. Probabil vrei sa spui ca inca este cand tu ii faci oral?
Daca ea sufera de ceva boala cu transmitere sexuala desigur ca poti lua si tu.

| Mkeynes explică (pentru Csander):

Am zis ca stiu ca nu are nici o boala si as vrea sa o satisfac desi nu prea vreau fac asta pentru ea

| Csander a răspuns (pentru Mkeynes):

Stai asa ca pari a fi bipolar. Vrei s-o faci dar nu vrei? Unde va gasesc fetele astea pe voi si va accepta ma? HAHAHA!
Daca nu vrei s-o faci, nu o face! De ce te fortezi pe tine ca sa ii faci ei pe plac?