| grigor3 a întrebat:

Daca o femeie iti face oral neprotejat poti sa iei vreo boala? in cazul in care nu te termini vorbesc!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Studiile demonstreaza ca sansele sant mici si mai mult se ia prin coit sau *** in cwr, de obicei hepatita se trece prin mwie

| Freya1 a răspuns:

Daca ai un contact sexual neprotejat cu o persoana bolnava riscul de a lua boala este de 70, 80%

| Freya1 a răspuns:

Bine,boala cu transmitere.

| alex495 a răspuns:

De fapt chiar poti. Nici eu nu credeam asta, dar n ea explicat la scoala daca are o rana deschisa in gura si e si purtatoare de hiv iti poate da. Prin rana ma refer chiar si la afte. Ii curge sange si te infecteaza

| PIPER23 a răspuns:

Rasufla usurat. In acest caz nu poti lua nici o boala.

Doar sa nu aiba prea multe masele cariate.

| MarioDraghi a răspuns:

Da poti lua.