| Mariaanabel a întrebat:

Daca faci sex protejat si el ejaculeaza, dar mai da de cateva ori este posibil ca sperma sa fi curs pe partea de sus a prezervativului?(prezervativul nu era spart)

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Povesti,daca nu se sparge nu are cum =paranoia

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care prezervativul folosit are marimea corect aleasa si se potriveste perfect pe grosimea penisului, incat dupa momtarea sa, prezervativul sa stea perfect lipit de preputiu, in acest caz in mod absolut sigur devine IMPOSIBIL ca sperma ejaculata in prezervativ, sa se poata scurge printre prezervativ si penis si mai ales pe sub inelul de cauciuc de la capatul extrem care are rolul de a inchide ermetic prezervativul prin strangerea acestuia de trunchiul penisului. Insa NU este exclus complet si o mica insa destul de improbabila posibilitate ca sperma care a fost ejaculata in prezervativ inainte de terminarea sexului, sa poata sa se scurga afara, insa asta se poate intampla numai in cazul in care prezervativul folosit este prea larg si acel inel de cauciuc existent la capatul prezervativului NU este bine strans pe corpul penisului. big grin Din acest motiv este ''foarte'' indicat ca intotdeauna prezervativul folosit sa aiba marimea ca si largimea potrivita cu grosimea penisului. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| QElenaBoghiu a răspuns:

laughing nu.

Tu ejaculezi spre nord-vest? laughing

De aia se numeşte :protecţie

Răspuns utilizator avertizat