| Sara2 a întrebat:

Am avut un contact sexual iar si la sfarsit prezervativul avea ceva alb jos de tot pe piele la sfarsitul prezervativului, e posibil sa fie sperma? pot ramane insarcinata? prezervativul nu era spart

7 răspunsuri:
| DanielDaniel13 a răspuns:

Daca iti place sexul pana faci spume la pasarica laughing

| XXXL a răspuns:

E de la tine, nu-ti face grija, multa atentie la igiena corporala si la protectie, love not war

suntserios
| suntserios a răspuns:

Acolo s au adunat toate secretiile tale in timp ce sa lubrefiat vaginul.

| Dana211 a răspuns:

Nu prea am inteles ca ai scris. Unde si cine avea ceva alb? In principiu daca prezervativul nu e spart e posibil sa fie secretii vaginale

| Sara2 explică (pentru Dana211):

Era acolo jos unde se termina prezervativul la inel

Răspuns utilizator avertizat
| Claudya13 a răspuns:

Nici eu nu prea am inteles, dar banuiesc ca vrei sa spui ca era secretie alba pe prezervativ, desi nu era spart? atunci e secretia ta, si femeile au o secretie asemanatoare ca acelor barbatiilor.