| andreeaalexandravybdtbg a întrebat:

Am facut sex cu prietenul meu si eu stateam deasupra.ne-am protejat doar ca am continuat dupa ce si-a dat drumul si sperma a curs in partea de jos a prezervativului. exista vreo posibilitate sa fiu insarcinata daca si eu am fost manjita?

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca sperma a curs in vagin la tine, este posibil sa fi ramas gravida.

| Alcyon a răspuns:

Daca sperma s-a prelins si a ajuns in zona ta intima, da, sarcina e posibila. Prezervativul are si el niste reguli de utilizare. Iar una din aceste reguli spune sa-l scoti cu grija imediat dupa ejaculare.

| Dendoris a răspuns:

Asa cum Sfanta Marie o ramas, asa o sa ramai si tu insarcinata cu un " Iisus ".

| JohnnySilverhand a răspuns:

Daca nu s-a prelins mult sunt sanse infime sa se intample asta.

| parfumurifm a răspuns:

Jucati-va voi mult asa, ca da, e posibil sa aveti un copilas.

| Dendoris a răspuns (pentru parfumurifm):

Nu prea ai fost la biologia de a 8-a, nu?

| Adixuuu a răspuns (pentru Dendoris):

Vrei sa spui biologia de clasa a 7-a, ca in clasa a 8-a se face ceva legat de mediu.

| Dendoris a răspuns (pentru Adixuuu):

Ma scuzi atunci, am uitat in ce ordine se mai fac materiile din scoala generala.