| Wihox a întrebat:

Daca fata este la ciclu si ai contact sexual cu ea, exista sanse mai mari sa contactezi o boala venerica. ( Avand in vedere ca penisul are contact direct cu sangele ).

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sansele sunt la fel daca o faci neprotejat.Dar nu vad ce placere poate fi sex cu sange.

| corbulalbrosu a răspuns:

Boala venerica nu dar poti contacta o infectie ceva din cauza unor eventuali microbi care pot sa apara.

| SkyPilot a răspuns:

Daca ai facut neprotejat, sansele de BTS sunt aceleasi ca si in mod normal. In plus, te mai poti alege si cu o infectie.

| danutzu96 a răspuns:

Exista nu exita o iei oricum! Boala venerica se trasmite prin contact sexual neprotejat!

| Ezeru a răspuns:

Bolile venerice sunt bolile cu transmitere sexuala. Boli ce pot fi transmise doar prin contacte sexuale. Sunt la fel de multe sanse si cu menstruatie si fara.