| Slade907 a întrebat:

Daca femeile nu judeca barbatii dupa aspectul fizic/financiar cand isi cauta un partener, de ce majoritatea barbatilor singuri sunt urati/saraci?
De ce nu sunt o multime de barbati bogati/aratosi in pozitia de "incel"?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ne arăți o statistica?

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca nu toti baietii urati si saraci sunt si destepti, multi sunt saraci fiindca sunt betivi, puturosi, fara scoala, fara servici, fara tragere de inima, fara educatie, fara bun simt, si atunci de ce s-ar incurca femeia cu un asemenea gunoi, sa-l duca ea in spate, sau sa munceasca ea ca el sa-i bea banii la crasma?

| dullcat a răspuns:

Mai, mi se pare mie sau tu ai mai avut cont pe aici si ai revenit cu aceleasi intrebari? laughing

| Hyperion7 a răspuns:

Ba sunt destui care bifează ce ai scris tu.
Adică doar pentru că tu ai o statistica care nu reflecta realitatea, asta nu înseamnă că e un adevăr absolut și ce spui tu.
Uite, chiar recent pe TPU văzusem un caz cu un băiat care ar fi "pachetul perfect" pentru fete și el e singur big grin
Așa că, in loc sa facem generalizări absurde și sa lași frustrarea la suprafața sa iasă, mai bine ai lucra în dezvoltarea ta personala.
Bafta!

| Hyperion7 a răspuns:

Te rog să îți revizuiești limbajul.
Plus, din acest site de idioți, faci și tu partewinking
Pai ii expun ori de câte ori este necesar, poate se lipește de el ceva, macar in al doisprezecelea ceas big grin

| Hyperion7 a răspuns:

Aparent aveți amândoi niste probleme, recomand un psihiatru

| Xox0 a răspuns:

De ce nu te duci la munca sau sa incepi o scoala sa inveti o meserie si apoi sa te apuci de sala? Nu? Sau e mai bine sa te tot plangi de aceleasi lucruri. Daca chiar asa hidos arati, macar sa ai bani. Cu astia te ia sigur una,.

| Michele7 a răspuns:

Nu trebuie să judeci după aspect, însă pe înțelesul tău aș putea spune că sunt și bărbați cu bani care nu sunt niște zeități...dar probabil, unii se bazează pe bani ca să se exprime cumva.