| anonim_4396 a întrebat:

Daca iei anticonceptionale poti sa fumezi? Macar cate una, doua pe zi...

4 răspunsuri:
| Mademoiselle a răspuns:

Nu cred ca exista vreo legatura intre fumat si anticonceptionale! :*

| Sophiee a răspuns (pentru Mademoiselle):

Scrie in orice prospect la anticonceptionale ca nu este bine sa fumezi cat timp le iei.mai grav este daca ai peste 35 de ani :*

| Mademoiselle a răspuns (pentru Sophiee):

Hmm... Chiar nu stiam lucrul asta, am sa intru pe net sa citesc :*

| Sophiee a răspuns:

In mod normal nu este indicat sa fumezi, dar majoritatea femeilor nu tin cont de asta, si eu am luat acc si am fumat si nu am avut nici o reactie adversa.cel mai bine intreaba un medic ginecolog. pupici :*