| blueve a întrebat:

Imi place de un baiat sau mai bine zis il iubesc...

Mereu cand il vad ii vorbesc sau ii aud numele simt ca mor, imi bate inima foarte tare!

As vrea sa il uit dar mereu il zaresc prin preajma si nu pot!

Sti vreo modalitate sa il uit?

Răspuns Câştigător
| Ellly23 a răspuns:

Buna.
Intrebarea mea e: de ce vrei sa il uiti? nu e potrivit pentru tine? De ce nu incerci sa-i spui ceea ce simti pentru el? Poate si el are aceleasi sentimente..si de ce sa nu aveti o relatie? Pana la urma.ce e de pierdut?
Viata e frumoasa, trebuie traita.
Bafta! :*:*

1 răspuns:
| LifeIsColour a răspuns:

Hey,mi s-a intamplat acelasi lucru insa pot sa-ti spun ca daca vrei sa il uiti inseamna ca nu ai intocmai amintiri placute cu el nu? Si eu am vrut sa-l uit pe baiatul respectiv, de care imi placea, dar asta fiindca mi-am dat seama ca nu era potrivit pentru mine, azi ii placea de mine iar maine de colega mea. Cand eram eu mai aranjata ma prefera pe mine, cand era colega mea mai aranjata o prefera pe ea.La un moment dat ajunsesem sa cred ca ii place de mine intr-adevar dar am renuntat la idee imediat.Tot ce iti pot spune este sa iesi cu prietenii, sa te distrezi, sa te gandesti la alte lucruri si sa incerci ca el sa fie cat mai putin prezent printre gandurile tale.Nu stiu insa daca vei putea sa iti controlezi sentimentele, cel putin nu acum, dar la un moment dat va veni un baiat care intr-adevar te va meritawinking.Bye!