| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi frec penisul de vaginul prietenei mele fara a avea loc penetrarea si am lichid preejaculator poate ramane insarcinata?
P.S Inainte am urinat de 2 ori si ea e virgina.
Poate ramane insarcinata?

9 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Da frate, ce conteaza daca e virgina? Mediul vaginului e umed si sperma poate circula prin acel mediu. Sansele sunt infime dar totusi exista, foloseste in **** mea un prezervativ tura viitoare, ca nu-i asa scump

| Aylee a răspuns:

Frate, stii vorba aia, unde dai si unde crapa. Mai bine nu risti daca nu esti la casa ta si pe **** ta.

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deci asa cum ti au răspuns si altii foloseste prezervativul pentru protectie, asta dacă nu vrei să fii tătic.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Exista riscul.Gaseste alta metoda, daca ea accepta.

| Maxim96 a răspuns:

Sunt sanse, dar mai mult foloseste prezervativul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Normal ca sunt sanse, foloseste si tu un prezervativ!
Te pup!

| blackworld a răspuns:

Foloseste un prezervativ frate straight face

| Mïcheline_Mia_1994 a răspuns:

Nu sunt sanse mari! Daca nu ai introdus laughing) e ok!