| rapidistarapid a întrebat:

Daca imi vine ciclu normal in fiecare luna se poate sa am vreo boala?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da, n-are nici o legatura. Nici nu stiu la ce te referi. Daca te referi la o boala genitala, poti avea. Daca te referi la o boala cu transmitere sexuala, de asemenea poti avea, ele nu influenteaza menstruatia. Daca te referi la boli in general (de inima, de plamani) sigur ca da. Menstruatia nu este garantia unei sanatati de fier.

| Farcas a răspuns:

Nu ai nici o boala, stai linisita.Esti perfect sanatoasa!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Boala nu se vede in ciclu...nu are nici o legatura ciclul tau cu boala! iti poate veni ciclul normal si bine merci sa suferi de sifilis sau mai stiu eu ce boala!