| rapidistarapid a întrebat:

Daca in a 31 zi de la ciclu am avut contact cu prietenu, dar numa ne-am jucat si el era excitat avea lichid din ala cum secreta baietii la inceput cand se excita si a bagat-o de cateva ori dar nu cu totu, pot sa raman gravida? Eu nu am ciclu regulat, saptamana asta ar trebui cam sa imi vina. nu mai stiu ce sa ma fac, dati-mi un raspuns, va multumesc.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca nu ai menstruatia regulata, exista risc in orice zi. Nu conteaza cat a durat penetrarea sau daca a fost completa, riscul este acelasi, tinand cont ca numai o picatura de lichid preejaculator contine mii de spermatozoizi. In mod normal, ziua 31 este infertila, dar tot exista un oarecare risc.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Lichidul ala se numeste lichid preejaculator si poti ramane insarcinata. fa-ti un test de sarcina si vei afla daca esti sau nu.

| georgy90 a răspuns:

Daca si-a dat drumul in tine si a lasat acolo sperma poti sa iti faci grijiwinking. Eu zic mai bine sa iti faci un test de sarcina se gas la farmacie.