| Mihaitza08 a întrebat:

Daca in stare erecta, cand incerc sa imi decalotez penisul preputul descopera tot glandul, dar dupa tot preputul se opreste fix la baza glandului e fimoza? Fimoza am inteles ca e atunci cand nu poti sa descoperi tot glandul si cand preputul e foarte stramt, dar eu pot descoperi tot glandul..doar ca dupa, mă ține frenul si nu mai pot trage ca e dureros.

Sper ca ati inteles ce am vrut sa explic. Am 16 ani si sunt virgin. Oare trece dupa primul act sexual?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul CORECT si totodata scurt este categoric NU. In cazul prezentat si precizat, penisul tau este perfect functional. Cu timpul se va mai lungi si frenul penian, deschiderea preputiului se va mai largi inca un pic si in acel moment preputul se va putea retrage pe trunchiul penisului catre baza/''radacia'' sa. Multa sanatate!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la urologie te va consulta un medic si i ti va da tratament, sexul se face numai cand esti casatorit cu sotia ta, nu cu toate fetele azi cu una maine cu alta.