| zambareata a întrebat:

"Daca iti atinge un baiat sanii cresc..." am auzit replica asta la o colega de clasa( avem 16 ani)... e adevarat?straight face

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu e adevarat.

| catthshshshs a răspuns:

Nu este adevarat, este doar o zicala din popor!
La varsta de 16 ani o sa auzi multe lucruri curioase de la persoanele de varsta ta.

| Farcas a răspuns:

Nu e adevarat! Nu mai crede tot ce auzi. Ceea ce a zis colega ta e o prostie.Sani cresc in functie de cat de mult te dezvolti nicidecum daca ti atinge un baiat sau nu.

| stresu a răspuns:

Asta cred ca e zicala creata de barbati frustrati ca poate prind vreo tipa mai prostuta si pun si ei mana pe cevathinking
Acum serios, la 16 ani n-aveti ceva mai util la care sa va ganditi?

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Oke. Chiar aşa de disperată eşti încât să crezi în ceva fără absolut nicio logică? Sânii cresc de la ei, nu e nevoie să fie atinşi de altcineva laughing
E doar o vorbă aiurea, nu o băga în seamă. happy

| raisa1993maria a răspuns:

Ar fi ceva si astalaughinglaughing e logic ca nici pe departe nu e adevarat

| yanny`s a răspuns:

Pai daca ar fi asa i-am ruga pe baieti sa ne atingarolling on the floor)

nu mai trebuie sa dam banii pe silicoanerolling on the floor

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

:O,laughingnu, nu e adevarat laughing dk ar fi asa nu ti dai seama cata dovlecii am avea in loc de saniraised eyebrows voi chiar credeti orice?

| Doa'Do a răspuns:

Awwwwwwwwwww. Daca ma atinge pe par, inseamna c-o sa am parul' lung.Cool! In fine.Nu este adevarat!

| dragosh a răspuns:

Daca "te calca" cu totu` o sa crestilaughing)

| mariuspolizei a răspuns:

Daca are maini fermecate, da. Dar sanii cresc in mod normal datorita schimbarilor hormonale care se petrec in organismul tau.

| deeeeeebora a răspuns:

Hai sa-ti spun cum sta treaba:prietena ta are pe jumatate dreptate
in timpul excitarii volumul de hormoni patrund in organele sexuale si acestea se maresc. efectul? sani mari pentru cateva minute, dar nu este solutia pentru a avea sanii mariwinking

| dailydaisy07 a răspuns:

Nu prea !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca era adevarat, traseistele trebuiau sa aiba sani pana la podea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana acum trebuiau sa fie cat a lu' Pamela Anderson.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fals

| ilinca98 a răspuns:

Si tu acum lool nu e adevarat

| Tkiluop a răspuns:

mdaka ar fi asa.cine sty cat de mari iar fi unei feteoh go on