| Danamariana a întrebat:

Daca iubitul meu s-a jucat cu penisul intre buzele vaginulii fara a ma dezvirgina dar era cu lichid pre-ejaculator pot ramane insarcinata?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prima observatie se refera la faptul ca nu se putea juca cu penisul intre ceva ce nu exista fiindca pur si simplu vaginul NU are buze laughing A 2-a observatie se refera la faptul acel lichid preejeculator nu contine spermatozoizi deci la o adica nu se poate produce fecundarea ovulului. Si prin a 3-a informatie de data aceasta, iti aduc la cunostinta ca sa stii pe viitor (fiindca iti va fi de folos) ca o sarcina se poate forma doar daca sperma ajunge in vagin insa NUMAI daca acest lucru se produce/are loc in PERIOADA FERTILA a ciclului menstrual. In cazul in care din cauza excitatiei si-ar fi scapat chiar si foarte putina sperma in uretra acel lichid preejeculator putea sa aiba spermatozoizi si intr-o astfel de situatie daca erai in perioada fertila se putea forma o sarcina.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, stai linistita

| Bishopp a răspuns:

Nu! daca nu a introdus penisul in vaginul tau nu poti ramane insarcinata!
Poti sa zici ca ai mancat paine daca doar ai lipito de buze si totusi ti-au ramas cateva frimituri pe buze. Intelegi?

| Danamariana explică (pentru Bishopp):

Chiar daca l-a putin? Incat nici nu era posibil sa ma dezv.

| Bishopp a răspuns (pentru Danamariana):

Chiar daca. Stai linistita.

| Carrefour a răspuns:

Ti a ramas si pe buric? ca eu stiu ca pe acolo ramai insarcinata :s