| Anablondyi a întrebat:

Daca ma dau cu ulei de ricin pe spracene ca sa-mi creasca...trebuie sa le si spal dupa ce ma dau cu ulei? sau als asa...

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da-te seara, dormi asa si dimineata te speli.Nu folosi cantitati exagerat de mari, sa nu-ti curga in ochi si acopera perna cu un prosopel.Pa,pa!

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Te faci seara si te speli dimineata cu apa si sapuntongue
.
Sau daca stai aksa toata ziua atunci tepoti face si in timpul zilei
Succes:*

| theone100 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar ai grija sa nu-ti ajunga pe fata...o sa fie rau de to