| denisuka1 a întrebat:

Daca ma despart de iubirea mea, eu nu mai vreau sa traiesc.Si jur pe Dumnezeu, ca ma voi sinucide

27 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ce vrei să-ţi aduc? Sfoară, benzină, sau pistol?

| Klepto a răspuns:

Juri pe rosu ca faci asta? Am uitat ca scopul tau pe lumea asta este sa fi cu x.Lasa tu ultimaturile fara esenta ca nu-ti stau bine.

| Barbiiie95 a răspuns:

Mai denisuko eu cred ca ai ceva la cap.Calmeaza-te fata draga ca mai sunt baieti pe lumea asta nu face din asta o tragedie.Si in primul rand de ce ai scris asta aici? Nu vad nici-o intrebare la care te-as putea ajuta.Ai grija de tine si sa nu faci asa ceva ca nimeni nu merita acest sacrificiu crede-ma.Multa sanatate si consulta un psiholog daca ai aceste apucaturi. Funda?batting eyelashes

| WooLove a răspuns:

Inseamna ca esti incuiata tare. Si tu si iubirea ta sunteti 2 pasari fara minte copii facuti la gramada.

| XK a răspuns:

Da, asa sa faciwinking este cel mai binewinking

| FlorinDiablo a răspuns:

Sinucidete just a minut and bye bye!

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Asa, si vestea proasta?

| toxik a răspuns:

Si ce ne spui noua? vrei sa te consideri asa de importanta spunand asta la toata lumea? vorbeste si tu cu cei apropiati despre acest lucru nu cu toata lumea... toata lumea va spune ca nu are rost sa faci asta. dar sincer nu te opretse nimeni. faci cum doresti. daca ai in mninte acest lucru pot sa-ti spuna toti sa n`o faci, dar daca tu chiar iti doresti asta poti sa faci ce vrei... oh go on da gandeste`te de 2 ori inainte de a face`owinking. oh go on,

| AnnaMaria a răspuns:

Si intrebarea?

| euI a răspuns:

Nu ai ce face oricum succes

| Dumnezău a răspuns:

Bun.Acum cauta grinda aia, ca n-ai tupeu.

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Mda...aceeasi greseala ca a mea pui prea mult suflet incearca sa gandesti rece sa nu mai pui botul la orice si sa fii indiferenta eu mi-am facut mai mult rau punand suflet in relatii...si acu nu mai pot sa am iubita pentru ca sunt prea sentimental si mie sa nu fac iar vreo greseala sunt rece si asa imi e cel mai bine crede-ma

| Aanyaa a răspuns:

Si intrebarea e daca esti proasta sau? raspunsul e DA! 1 pentru ca ma sunt baieti pe lume, 2 dragoste cu forta nu se prea poate. baftawinking

| eurynomus a răspuns:

Succes!

| Polaris a răspuns:

Sinucide-te în ~ mâna ~ mea şi taci dracu' din gură.

| zalisa a răspuns:

Well, nice job. mult succes!

| rapa a răspuns:

Faci pe proasta? vezi ca poate ramai asawinking

| CapacDeBere a răspuns:

U si cu prietenu tau va potriviti tareelaughing 2 copii necopti la mintelaughing

| zapacita05 a răspuns:

O fi el singurl baiat? Crezi ca merita? viata merge inainte si lasa prostile nu mai fi copila un sut in fund un pas inainte...

| Kitty_7799 a răspuns:

Saraca straight face nu esti sanaatoasa la cap silly

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sinucigas nu isi propune asta, o face fara sa stea pe ganduri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce copil rolling on the floor)
la ce raspundeti ma la mistouri din astea
?

| Frankun a răspuns:

Si ce? vrei sa te ajut cunva?

| Americana a răspuns:

O iubire se uita cu alta iubire.

| georgyana0306 a răspuns:

Draga mea in primul rand dragoste cu de sila nu se poate (daca este sa fiti impreuna veti fi indiferent de orice circumstante) iar in al doilea rand VIATA ti-a dat-o Dumnezeu si doar el ti-o poate lua.
P.S. Speranta moare ultima, mult succes dar nu uita ca viata este foarte scurta si merita traita cu bune si rele

| Diia_1674 a răspuns:

Hai sa mori tuu:o.