| bucovinaaa a întrebat:

Daca ma puteti ajuta, este posibil ca spermatozoidul din lichidul preejeculator sa dureze chiar cinci zile? ma framanta faptul ca sambata ar fi a 13-a zi a ciclului adica perioada fertila in care pot ramane insarcinata? va rog mentionez, N-AM FACUT SEX NEPROTEJAT dar dupa ce el a pus mana la el in pantaloni dupa putin timp m-a atins in vagin.

4 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Poţi rămâne însărcinată indiferent de perioadă, dar în cazul tău nu cred că este nevoie să-ţi faci griji.
O zi bună!

| bucovinaaa explică (pentru KeepCalmThinkDiffrent):

Va multumesc din suflet! m-ati mai luminat.

| mona a răspuns:

Nu dureaza asa mult si da-in perioada fertila poti ramane insarcinata dar in cazul tau nu cred ca ar trebui sa iti faci griji

| Danysan a răspuns:

Poti sta Linistita nu are cum sa reziste atat.Nu rezista mai mult de 2-3 ore -Deja e mult laughing.