| Nimeni97 a întrebat:

Help me...prietena mea a facut dragoste cu iubitul ei.mi-a povestit si vreau s ao ajut..au facut putin fara prez apoi ea i-a facut sex oral. si mai fc si el lb apoi si-a dat drumu intr un servetel...s-a sters pe maini(el) pe p. apoi au mai stat ceva timp, el s-a spalat pe maini cu bere iar s-a sters.mi-a povestitt ca a urinat si mai la vreo 10 min cred ea i-a fc sex oral iar si apoi au facut o cu prez.s-a supr prez dar a scos-o. iamai fc sex oral, si-a mai fc laba, ia bagat degetul acolo.iar dupa toate astea.iar si-a mai fc laba.ia fc si ea si dupa si-a dat drumul intr un servetel.s-a stres..bla,apoi s-au mai pupat e vreun risc s aramana insarcinata, prietenul ei zice ca nu.ca nu si-a dat drumu in ea, s-a sters mereu bla bla.deci?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu i-a introdus cocoselul in pasarica nu are cum sa ramana insarcinata

| iubesc a răspuns:

Stai bine cu limba romana, iti dau un 10.

| SarcasmBoy a răspuns:

N-am inteles nimic, invata sa scrii!

| AnicaiAlin a răspuns:

Http://2.bp.blogspot.com/......5A2ILE.jpg

Cred ca asta te va ajuta si pe tine si probabil si pe prietena ta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnicaiAlin):

Exact!

| Cozma27 a răspuns:

Eu cred ca tu esti protagonista acelui incident dar de rusine ai bagat replica magica cu " sa imi ajut prietena"...pai daca tie iti e rusine de tine pentru ce ai facut crede-ma ca noua ne e jena sa citim tot ce ai scris tu acolo...sunteti de la tara? mi-e si scarba sa citesc tot ce ai insirat tu acolo. concluzia e urmatoarea: din toata povestea aia reiese ca viitoarea ta meserie va fi pe autostrada A2