| VrRos05 a întrebat:

Dacă mi-a ridicat block-ul pe mess înseamnă că ține la mine?

20 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Asta nu se stie,dar e sigur ca ti-a mai dat o sansa.
Asa ca vezi ce faci de data asta,nu repeta greselile pentru care ai primit block!
Fa-o sa rada,invit-o sa iesiti, mai trimite-i cate o melodie-una la doua, trei zile- si n-o zapaci de cap, fii mai distant, mai retinut.
Bafta!

| VrRos05 explică (pentru greece12):

Nu prea am cu ce sa o fac sa rada și la partea cu invitația, habar n-am cum să eu propun.

| VrRos05 explică (pentru greece12):

Nu prea am cu ce sa o fac sa rada și la partea cu invitația, habar n-am cum să i-o propun.

| VrRos05 explică (pentru greece12):

Acum după ce mi-a ridicat block-ul habar n-am cu ce aș putea să mă bag în seamă.

| greece12 a răspuns (pentru VrRos05):

O melodie draguta de pe you tube...asaaa,ca te gandeai la ea.Si vorba se leaga.

| darrio2007 a răspuns:

Cine?

| VrRos05 explică (pentru darrio2007):

O fată cu care am vorbit o luna și mi-a spus ca o plictisesc, probabil din cauza ca nu am aranjat o întâlnire, de aia îmi dăduse block.

| darrio2007 a răspuns (pentru VrRos05):

Păi, aranjeaza o intalnire cu ea. Si vezi ce va fi.

| VrRos05 explică (pentru darrio2007):

Momentan nu prea mă înghite, sau mna poate pe limba asta vorbesc femeile, cine știe ce au în cap.

| darrio2007 a răspuns (pentru VrRos05):

Nimeni nu stie ce au in cap. Daca ti-a ridicat blockul, nu ii scrie nimic cateva zile, sa nu pari disperat dupa ea.

| VrRos05 explică (pentru darrio2007):

Doar am trimis un emoticon din ăsta
S-a umplut căsuța cum că a văzut mesajul in bara de sus, dar nu a scris nimic înapoi.

| darrio2007 a răspuns (pentru VrRos05):

Deja te vede cam disperat dupa ea.

| VrRos05 explică (pentru darrio2007):

Doar după un emoticon?
Atunci de ce nu mi-a dat block din nou?
Așteaptă sa ii trimit mesaj?

| darrio2007 a răspuns (pentru VrRos05):

Da.

| RAY a răspuns:

Da.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ar trebui sa mai oferi context pentru a putea raspunde.

Raspunsul poate fi :
1.Da
2.Nu

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ti-a dat(probabil) o sansa! Ai grija cum o valorifici.

| StoicAnalysis a răspuns:

Inseamna ca esti paranoic/a

| cossiecosmin a răspuns:

Înseamnă că îți da speranțe falsificate.