| Miree a întrebat:

Dacă ai fi împreună cu cineva, de ce ai ține acea persoană la Block pe Facebook? Care ar fi motivul? Ai ceva de ascuns sau ce?

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

DA! Are ceva de ascuns, nu vrea sa vezi cu cine interactioneaza, cum vorbeste si ce vorbeste cu cei de pe Facebook... pur si simplu vrea sa ascunda tot de tine! Intrebarea se pune, oare de ce? NU exista scuze pentru asa ceva!

| Miree explică (pentru lpavel):

Nu e genul să dea multe check in UR și altele. Are o poză pe wall cu o tipă, doar atât. Ar fi Ok dacă aș întreba prin mesaj de ce mă are încă la Block? Că de văzut, nu știu când are timp.

| Miree explică (pentru lpavel):

Nu e genul cu check in URI și altele. Dar are o poză pe wall cu o tipă. Ar fi Ok să întreb prin mesaj care e treaba cu block ul sau să aștept până ieșim?

| lpavel a răspuns (pentru Miree):

Binenteles sa-l intrebi sa vezi care va fi raspunsul lui, prin asta vei putea vedea si tu daca e ceva mai serios sau doar se joaca cu tine si nu numai...

| vocea a răspuns:

E calr ca ascunde ceva si nu vrea sa se aviseze cu aceea persoana.

| SuperSmart a răspuns:

Poate nu vrea să se facă de râs fata de tine cu anumite postari, tocmai pentru că te place

| Dedutza07 a răspuns:

Probabil că nu vrea că părinții să afle

| Miree explică (pentru Dedutza07):

Nu se pune problema de așa ceva!