| Andreeaa20 a întrebat:

Daca mi-a venit menstruatia pe data de 8 august si aseară pe 24 am avut contact sexual există riscul unei sarcini?
Menstruatia imi vine regulat de obicei.
Aș dori un raspuns sigur sunt 17 zile de la ultima menstruatie.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, exista risc de sarcina.

| Floridori a răspuns:

Ce lungime au ciclurile tale menstruale, daca spui ca sunt regulate?

| Hypefox a răspuns:

Nu ai menționat dacă era protejat sau nu. Dacă nu a terminat înăuntru, nu te stresa, dar normal ești în perioada fertila. Asa ca fi atenta în perioada asta.

| Andreeaa20 explică:

Memstruatia imi vine la 25 de zile mereu. Asta înseamnă ca după 14 zile nu pot rămâne însărcinată?