| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi-am atins pasarica cu varful degetului si am avut oarecum o placere asta inseaman ca nu mai sunt virgina?

Răspuns Câştigător
| AnnaMaria a răspuns:

Daca nu ai avut contact sexual esti virgina!

8 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Esti virgina. Prima oara nu se pune, dar daca mai atingi o data afla mama ta, deoarece se vede cand esti sau nu virgina. Ai grija! sa nu mai pui mana acolo!

| RimePeHartie a răspuns:

Dc toti prostii isi fac cont azi? e o zi speciala? mai bine ma abtin sa nu te injur

| Dizz a răspuns:

Doamne iarta`ma! rolling on the floor
Cati ani ai?!

| Trufa_7676 a răspuns:

Esti inca virgina, stai linistita.
Ce ai facut tu este o incercare de masturbare. Asta nu`i un lucru rau, din contra, atata timp cat este facut cu simtul raspunderii si masurii este absolut normal.
Ca sa nu mai fi virgina trebuie sa te dezvirginezi, asta inseamna ca atunci cand cresti si esti pregatita fizic si psihic si gasesti acea persoana care sa te respecte si sa te iubeasca, iar tu sa-i raspunzi sentimentelor poti sa i te oferi fizic. Dezvirginarea se produce in momentul in care persoana respectiva iti rupe himenul, dar asta se poate intampla din mai multe motive nu doar prin actul sexual; [din cauza unui efor, din cauza tampoanelor intravaginale, etc.].

Ai grija de corpul tau, dar mai ales de sentimentele tale!

| TraficantDeTurtaDulce a răspuns:

Buna Loredanalove struck.
1) Daca nu ai avut contacte sexuale. (adica sa faci sex cu un baiat) inseamna ca esti virgina.si nu te poti dezvirgina cu unghia degetuluirolling on the floor.
2) A simte placerea aceasta se numeste MASTURBAREwinking.
De fii calma ca esti virginalove struck

| A3tius a răspuns:

LOL nulaughing tu nici nu stii ce-i aia virgina se parelaughing

| HushHush27 a răspuns:

Nu scumpo! Te dezvirginezi doar daca candva isi baga cucul in tine.laughing

| IoanaIch a răspuns:

Doamne, cati prosti/proaste pe lumea asta rolling on the floor.
Cum sa nu mai fii virgina daca doar te-a atins?rolling on the floor)))