| Anananaaaa a întrebat:

Daca ne-am despartit de 3-4 luni si are pe altcineva, de ce inca se vede cu mine si se comporta la fel ca si cand eram impreuna? straight face

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru ca tu-i permiti si te complaci in situatia asta, in care te inseala si pe tine si pe cealalta.
Rupe definitiv legatura, ca daca o reinodati, o sa mai faca asa ceva si vei avea numai de suferit.

| Nextone a răspuns:

Te place in continuare sau ii place sa joace la doua capete... Daca il vrei doar pentru tine spun-i chestiile astea, doar ca nu prea merita increderea ta, daca facea la fel si cand erati impreuna? Daca continui asa nu poti avea un viitor cu alt baiat.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca este la varsta distractiei si trebuie sa strabata cat mai multe cearsafuri

| corbulalbrosu a răspuns:

Pot exista 2 posibilitati si anume; in cazul ca despartirea a avut loc in termeni amiabili, considera pe buna dreptate ca asa este normal sa se comporte doua persoane civilizate; sau o face fiindca ii permiti ori chiar se gandeste ca s-ar putea ca in paralel sa se foloseste si de tine. Intreaba-l chiar pe el si cere-i sa-ti explice care este motivul comportamentului sau.

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca nu se simte la fel de iubita.

| raluk27 a răspuns:

Pentru că este un idiot si pentru ca tu ii permiti asta. Daca v-ati despartit, de ce te vezi cu el? E un capitol închis din viata ta, deci lasa-l in urma. Si nu, nu te iubește daca te pune in situatia asta. Pur si simplu vrea sa-si demonstreze lui insusi ca inca mai tii la el, ca esti la dispoziția lui si vezi doamne nu l-ai uitat.

| CezarinaLunaria a răspuns:

Joacă la 2 capete.ce e atât de greu! Găsește și tu pe cineva și gata.

| Anananaaaa explică:

Multumesc de sfaturi

| DollyWiitch a răspuns:

Poate ca inca are sentimente pentru tine sau poate este vorba de obijuinta, depinde cat de departe merge cu comportatul...

| Prg_Iulian_1999 a răspuns:

Pentru ca inca te place, v-ati despartit dar el inca nu te poate ita, probabil ii aduci aminte de momentele petrecute impreuna si atunci e normal sa reactioneze asa!