| AnnAnonymous a întrebat:

Am fost 7 luni cu o tipa, si inca nu am reusit sa o uit sad a trecut cateva luni de cand nu mai suntem impreuna..inca mai tin la ea sad ea are pe altcineva acum, de fapt s-a combinat cu altcineva din urmatoare zi dupa ce ne-am despartit. cum as putea sa aflu daca mai tine la mine? cum as putea sa o recuceresc?sad nu pot sa o uit.sad

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a despartit de tine sa se cupleze cu celalalt. nu prea ai ce sa faci, doar nu pica de fraier. cauta-ti pe altcineva si vezi-ti de viata ta. cea mai mare greseala e sa stai dupa curul cuiva caruia nu-i pasa de tine.

| NoNameqed a răspuns:

Nu este adevarat ca nu la iubit, acest gest care la facut ea este sa faca gelos/geloasa pe cineva(acela fiind tu). Daca vrei sa afli daca mai tine la tine cupleazate cu cineva sau sa ai o discutie cu ea cat mai lejera despre ori ce si asa iti dai seama daca face cum facea cand era cu tine impreuna inseamna ca inca te mai iubeste. fundita?

| AnnAnonymous explică (pentru NoNameqed):

Pai, intr-un fel se vede ca ii pasa... cand vede ca ma simt rau se ingrijoreaza, sau daca pun statusuri si poze gen: emo. zice ca dc is suparat si tot insista sa ii spun..acum m-a chemat cu ea cu pr ei si cu cv colegi de a ei la un eveniment si am refuzato,dar ea tot a insistat sa merg, sa merg, daca nu vine ea dupa mine si asa.dar atunci daca vrea sa ma faca gelos, dc a mai stat atata timp cu el? au trecut c ateva luni, dc ii mai spune te iubesc. eu cred ca il iubeste.

| NoNameqed a răspuns:

Situatia e cam grea.Sincer daca se ingrijoreaza pentru tine inseamna ca te iubeste, incearca si tu sa stai mai mult cu ea sa te ingrijoezi pentru ea sa. Poate ea se simte singura si uitata de tine si vremurile cum erau cand erati mai apropiati

| babyyyyy a răspuns:

Daca a doua zi dupa ce v-ati despartit s-a cuplat cu altcineva inseamna ca nu te-a iubit

| djdilit88 a răspuns:

Spune-I ceea ce simti sau surprinde-o cu ceva romantic

| BejanNicoleta a răspuns:

Incearca sa iti gasesti pe alt cineva, sidaca ea intr-adevar nu te-a uitat, iti va atrage atentia, si sar interesa de viata ta