| Roxanaaaaaa a întrebat:

Daca nu apar reactii dupa postinor inseamna ca nu si-a facut efectul? Am 16 ani

2 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

La 16 ani nu trebuia sa iei Postinol, mai ales daca e si fara recomandarea medicului.
Daca nu ai niciun efect advers, corpul tau a reactionat ok cu produsul.Totusi,nu ar strica sa mergi la medic, sa te asiguri ca e totul in regula.

| Christal a răspuns:

Nu o sa ai nici o reactie dupa postinor scumpohappy
si eu am luat.si mie mi 'a fost putin frica.insa nu am patit nimic.
e ok dar alta data sa nu mai iei...si eu am fost nevoita sa iau din pacate acum am muult mai multa grija. bafta:*