| Well a întrebat:

De ce nu mai exista dragoste adevarata? De ce sentimentele nu mai raman aprinse? De ce nu mai tin relatile din ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| sorinL1 a răspuns:

Monotonie.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Banii sunt cauza principala, apoi se satura de acelasi partener/a si vrea sa schimbe.

| Idealista a răspuns:

Cred ca vei gasi raspunsuri aici
http://www.lumeaspirituala.ro/fericirea.htm

| Chris_5615 a răspuns:

E o buna intrebare...eu am o relatie de 2 ani dar pare k totul se cam duce chiar daca au fost multe momente frumoase,as vrea si eu un raspuns bun la intrebarea ta pentru ca inainte totul era altfel erai cu cineva il iubeaite iubea si ramanau o viata impreuna chiar daca avea varste mici cunosc cazuri, acum totul e diferit, nu se mai pune suflet se profita de persoana de langa tine si e nasol