| 5dfsd3612 a întrebat:

Daca nu-i spui, baiatul poate sa inteleaga daca fata e virgina?

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Numai in cazul in care fata e timida si retrasa, in rest virgin-o-meter-ul nostru da rateuri happy Chestia asta trebuie spusa baiatului, ca pe asta se bazeaza o relatie, pe sinceritate, nu trebuie baiatul sa deduca din context ca esti virgina sau nu. Baietii au mintea simpla si nu stau sa analizeze prea mult. Asta e treaba fetelor happy

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se prinde cand o ia in pat si daca se screme mult sau ii curge sange e lamurit.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru mgtow):

Poate e constipată săraca, și se screme, și odată umple patul de nutela

| mgtow a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ce comic esti, acum pot conduce un autotren dar mai am D de dat, si in viitor daca vezi un camion cu placuta galbena la parbriz care are inscriptia SPETSNAZ in albastru sti cine e.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru mgtow):

Succes

| mona a răspuns:

Din moment ce intretine relatii sexuale cu fata, normal ca isi va da seama

| doc69 a răspuns:

Daca are experienta poate eventual intui insa niciodata cu siguranta.De ce? Pentru simplul fapt ca nimeni, niciodata nu o sa stie ce iti trece prin cap daca nu spui.

| neutrino a răspuns:

Daca nu are experienta, nu poate.

| Azµre a răspuns:

Din comportament și vârstă, da este posibil!

| benga94 a răspuns:

Nu e de ajuns nici daca ii spui! Pentru ca se gasesc cam rar virginele sunt pe cale de disparitie, nu te-ar putea crede nici daca ii spui decat atunci cind sunteti in fapta si vede cu ochii lui!

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Nu neapaeat...