| unknow a întrebat:

Daca nu imi place km saruta iubitul meu?! ce sa fac? e `ciudabil` rau de totlaughing rolling on the floor ma saruta normal si scoate lb putin de tot, parca ma saruta cu 3 buzerolling on the floor!
ma enerveaza, nu-mi place deloc km ma saruta, numa simt bine cand ma saruta! x_x! ce pot face?! ii spun? sau ce?! thinking

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca nu-i spui, el va continua sa creada ca iti place, in timp ce tu te enervezi.Deci,spune-i,si fa-o frumos,sa nu-l jignesti, nu-i cazul. Oricum o sa se simta incomod cand ii vei spune, dar incurajeaza-l si incepeti sa experimentati impreuna.Nimeni nu s-a nascut invatat, nu e o mare rusine sa nu stii saruta.Deci,ii spui si va apucati de schimbat stilul.Pa,pa!

| unknow explică:

Pai, el e primul meu prieten, de fapt, a fost, dar ne-am despartit, j acum iar sunt ca el, eu am mai avut o rell, in care ma `simteam` mai bine din punctul asta de vedere! ma umflu de ras deoarece e putin cuidat ce intreb! el e si mai mae si mai experimentat ca mine! el a mai avut 17 prietene cred, dar pana la urmathinking tot nu stiu km sa-i spun! sau sa-l invat!? thinking e ciudat! nu-l pot saruta frantuzeste deoarece nu am km, ca ma impiedik de lb lui laughing j app, primul meu sarut a fost tot ca el. a fost jalnic, el imi baga lb in gura u pic si u nu mai stiam km sa reactionez laughing)) a fost najpa rau! imi batea inima tare tare! laughing))

| Laurici :x a răspuns:

Vorbeste cu el. Spune-i ce te deranjeaza si va rezolva problema. Invata-l tu cum sa sarute. Arata-i tu cum vrei si veti rezolva problema. Poate ca la el e pentru prima data. Ce, tu cand ai sarutat prima data erai buna rau? raised eyebrows Cred ca va iubiti si doi oameni care se iubesc rezolva totul impreuna.

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Aici am uns fat bun
:p
la un moment dat in timp ce va sarutati, il strangi dupa gat si incepi sa il saruti tare ii bagi limba in gura asa cum ai vrea tu sa o faca el si ii spui ``fa si tu la fel``
happy

| xCaTax a răspuns:

Spune-i si incerca sa-l "inveti" tu. Poate ca el asa s-a invatat sa sarute si considera ca si tie iti place, din moment ce nu zici nimic big grin. Deci, da spune-i! Bafta Pup!

| Mariiaaa a răspuns:

Ar trebui sa ii spui intr.un mod in care sa nu.l afecteze.

| Eu18 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce te umflii atata de ras... poate ca e la inceput dar tu cand ai sarutat prima oara erai perfecta?