| bogdan133 a întrebat:

SAll TPU. Am si eu o problema sau o dilema. Mereu intre vreo 5 colegi ma saluta o fata doar pe mine, ma ia de gat, ma tine de mana, radem in pauze ne simtim bine. Dar cand i-am spus ca o plac acum vreo 2 saptamani ( prin sms ) mi-a spus ca am lasat-o cu gura cascata apoi am invitato in oras dar ea a spus ca nu ca se ajunge prea departe sa nu ma supar pe ea dar ea ma vede doar ca un amic nu ca un gagic. A crezut ca e o gluma? sau dc? dc ma saluta doar pe mine ma tine de gat etc?

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce nu o intrebi pe ea acest lucru? Eu nu cred ca te crede doar un amic, din moment ce face atatea lucruri ca sa-ti atraga atentia. Acum, eu nu am de unde sa stiu sigur, am spus doar "cred". Dar de la ea vei afla cu siguranta.

| Pho3nix a răspuns:

Vorbeste cu ea si intreab-o de ce face chestia asta daca nu te place. Comunicati.
Sau, vrea sa faca gelos pe cineva.
Intreab-o.

| Anndrey1234 a răspuns:

Eu personal cred ca ii place de un baiat anume si incearca sa il faca gelos cu tine...

| Bababam a răspuns:

Ori vrea sa faca gelos un baiat anume cu ajutorul tau, ori pur si simplu doreste sa ramaneti doar amici si se simte bine cand faceti glume si va distrati in felul asta. Acum, a 2-a varianta nu prea pare plauzibila daca ai mai putin de 16 ani. Sa o intrebi de ce nu vrea, mi se pare penibil. Fiti din nou ca la inceput, nu se merita altceva.

| Stefanjust4fun a răspuns:

Teoretic,fata te place...Mai incearcawinkingDe ex, si eu cunosc o fata cu care ma simt bine in pauze, dar DOAR ATAT...No more!