| BitKode a întrebat:

Sunt baiat iar maine eu cu cativa prieteni vrem sa mergem la o fata. Ea e prostiutuata dar arata bine rau de tot. A vorbit unu cu ea si a zis ca marti seara face tot tacamul la toti. Ce se intampla daca face sex anal neprotejat. Ce boli putem sa luam. Dar protejat? Exista vreun risc? Care este cel mai bun si mai rezistent prezervativ? La sex oral se poate lua vreo boala?

Răspuns Câştigător
| Lisa01 a răspuns:

Cu o prostituata nu merge nimic neprotejat. Nu va riscati k s-ar putea sa ramaneti toti cu "dansa" in pioneze.Nici macar oral.

| BitKode explică (pentru Lisa01):

Dar oral cu prezervativul este bine? Cu Durex?

| maturgrizonat a răspuns (pentru BitKode):

Fiti gentlemeni, intrebati inainte ce aroma prefera!
Zmeura sau capsuni?

| BitKode explică (pentru maturgrizonat):

laughing laughing

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Citeste asta mai intai: http://www.sfatulmedicului.ro/......icale_6521

| Lisa01 a răspuns:

Protectie totala.Mare atentie! O prostituata deoarece practica cel mai des sexul oral pentru ca este mai ``rapid si la indemana``, cavitatea bucala poate reprezenat un pericol mult mai mare decat vaginul.

| epurasu a răspuns:

Eu zic sa va abtineti sa nu mergeti riscul este foooooarteeee! mare sa luati vreo boala de care nu scapati usor poate avea efecte pentru toata viata.Mai bine o masturbare si ta calmezi.

| corhaz a răspuns:

Va umple aia la toti cocoselul de hiv laughing)

| denyemy a răspuns:

Nimic neprotejat, nici oral. Durex sunt cele mai rezistente, alea extra safe.