| AoDarkness a întrebat:

Daca o fata a zis nu cand am invitat-o la o intalnire, credeti ca in viitor s-ar putea razgandii si sa vina la o intalnire cu mine?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Destul de mica posibilitatea dar si probabilitatea de a se rasgandi, insa nu se poate afirma ca 100% nu s-ar putea rasgandi la un moment dat. Insa cam slabe sperante. Depinde de tine daca-ti propui sa mai astepti sau cauti o alta relatie. Succes.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ea stie cel mai bine nu crezi? intreabă o pe ea noi de unde sa stim ce are aia in cap, daca cumva are ceva sau e goooolllll

| RAY a răspuns:

Daca nu o atragi fizic ai mare noroc sa intri in freindzone, nu o atragi fizic simplu

| Emilian65 a răspuns:

S-ar putea sa se razgandeasca si sa vina la intalnire la o viitoare invitatie.

| Florentina9210 a răspuns:

Poate da, poate nu!

| UnBroken2016 a răspuns:

Slabe sanse. Daca te placea accepta intalnirea cu tine si pe stadion

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Da, e o posibilitate