| Cretzullina a întrebat:

Daca o fata are fundul mare este un avantaj sau un desavantaj? Va rog explicati alegerea facuta! big grin :*

Fundaaa

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Gandeste-te ca Shakira si Beyonce sunt in categoria fetelor cu fundul mare...ti se mai pare un dezavantaj?
Ia uita-te putin:

https://www.youtube.com/watch?v=-3zJ1keyh70

:)

| RAY a răspuns:

Fizionimia fetei conteaza foarte mult, fundul da conteaza da daca e zombi poate avea orice fund cool

| neutrino a răspuns:

Avantaj:are o mai buna stabilitate.

| Alcyon a răspuns:

E un avantaj. Inseamna ca o sa aiba o nastere mai usoara.

| Seepty a răspuns:

Este un avantaj pentru ca multor baieti le plac fundul mai mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde la ce fel de "mare" te referi. Daca e mare si lasat atunci poate fi un avantaj cand vine iarna si e foarte frig. Daca e mare, bine definit si nu are urme de celulita atunci respectiva poate avea o cariera ca si solista. Daca e mare si patrat e un dezavantaj in cazul in care va fi urmarita de o haita de lupi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de mare. Daca e asa cat sa ai ce sorbi din priviri sau pentru cei cu initiativa, cat sa ai ce pipai, e bine, dar daca arata ca juma' din Casa Poporului nu prea mai e asa de atractiv.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Eu nu am inteles niciodata fetele ce vor sa slabeasca.
Ele in mod normal arata. .normal.De cand se trage cu arcul fetele au fost putintel mai plinute ca asa si trebuie.
Ele noo vor sa slabeasca ca sa ce pana la urma?
Ca sa ce?
Daca aveau 100 kg da mai ziceam.
Atata timp cat sunt niste proportii conforme cu varsta si inaltimea nu vad o problema in a avea 2-3 kg sa zicem in plus fata de greutatea ''ideala''.
Dupa ce ca n-au nici o forma nimic ele tot vor sa slabeasca.
Sunt cu capul.
Normal ca e un avantaj sa ia fundul mai maricel putin.Vei avea o nastere usoara pentru ca osul coxal daca nu gresesc e mai lat.Asta o stie oricare.
In plus de asta vei primi mai multa atentie de la baieti.
Mie cel putin nu-mi plac sub nici o forma slabaturile.

| darriya a răspuns:

Unele au corpul mic si curul mare laughing daca e in regula si cu corpul, e ok dar sa nu fie cat roata de la tir laughing) groaznic, atunci baietii o vor doar pentru s.ex mi se pare mai sexy un fund mic, pentru ca cu cat inaintezi in varsta cu atat iti creste si mai rau si mai ales daca faci si sport

| Neuronul a răspuns:

Bazinul trebuie să fie ceva mai lat decât umerii sau cel puţin egal. Atâta timp cât te simţi bine în corpul tău, formele şi dimensiunile pot fi trecute cu vederea.
Sunt fete cu dimensiuni perfecte, dar pline de complexe. Sunt şi fete care arată mai puţin bine, dar au învăţat să se accepte aşa cum sunt şi să-şi iubească corpul. Arăţi exact aşa cum gândeşti! happy