| SERIALS a întrebat:

E ceva ok cand un baiat isi admira propriul fund si il adora?

14 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu e nimic rau in asta in a-ti iubi corpul, dar daca iti place numai fundul si restul corpului nu atunci esti pe cale sa devii invers big grin

| SERIALS explică (pentru lpavel):

Imi place funduletul laughing picioarele, sfarcurile, etc

| SG1995 a răspuns:

E okay atâta timp cât nu te și exciți când te vezi...ăla da narcisim. laughing

| SERIALS explică (pentru SG1995):

Nu ma excit, doar il ador si ma bucur mult ca nimeni nu s-a atins de el, ca e prea dragut happy

| SG1995 a răspuns (pentru SERIALS):

Dude e ciudat, nu am termen să denumesc fenomenul, nu e tocmai narcisism.

| SERIALS explică (pentru SG1995):

Dar ce e? laughing

| SG1995 a răspuns (pentru SERIALS):

Habar n-am, știau de un fețiș similar în care cel care ăl are se simțe atras sexual de sine însuși dar i-am uitat denumirea.

| SERIALS explică (pentru SG1995):

Eu nu ma simt atras, mie doar imi place mult

| Clorox a răspuns:

Si mie imi place, ma mai admir si eu din cand in cand laughing

| L1feDRAIN a răspuns:

Te iubesti, hai ca nu e rau, si eu uneori cand ma uit in oglinda se intampla sa ma minunez de ceea ce vad, dar ce pacat mare ca doar eu ma vad asa sad

| SERIALS explică (pentru L1feDRAIN):

Dar ce parti ale corpului le iubesti?

| L1feDRAIN a răspuns (pentru SERIALS):

Cam tarziu de a raspunde, dar totusi, imi place cam, tot rolling on the floor

Ma rog, am si asa chestie ca alteori cand ma uit, imi urasc fata, parca arata altfel sau eu vad altfel, ciudat.

| SERIALS explică (pentru L1feDRAIN):

Aha, se intampla si la mine big grin

| Zabbyel a răspuns:

Nu-i deloc okz, cand vezi neadevaruri! Devi
p
u
L
i
C
a,
Frânaru rolling on the floor))))rolling on the floor))))))rolling on the floor)))))rolling on the floor)))))