| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fată ma intreaba ce imi place/ce as vrea sa faca eu ce ar trebui sa ii raspund? laughing)

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Sa-i spui ca vrei sa stai pe spate toata ziua, cu ochii-n tavan sa nu faci nimic si ca de 2-3 ori pe saptamana sa-ti gasesti sclava sa-ti faca menaj usor.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i ca-ti plac clatitele cu dulceata, dar cand nu le ai, poti manca si prajituri de cumparat.

| corbulalbrosu a răspuns:

!) Ca iti place foarte mult cum arata fiindca este foarte frumoasa
2.) Iar la a 2-a intrebare, ca ti-ai dori foarte mult sa o saruti, sau sa va pupati. big grin

| alina2k18 a răspuns:

Spune-i ca iti place ceafa de porc dar acum ai vrea un antricot cu cartofiwinking si salata laughing

| Willis a răspuns:

Îi spui ce îți place, și ce ai vrea să facă. Dar după asta, să nu te aștepți să se și întâmple. În realitate nu este ca și în filme, decât un 5 la sută. Dar se poate să ai și noroc, ca la loto. Numai cine joacă poate câștiga.