| kjkszpj97 a întrebat:

Sunt nou pe aici. Întrebarea mea este : daca o fata imi spune ca ma place (si eu o plac) si daca ma intreaba „daca vreau sa fiu cu ea ", iar eu îi raspund DA. ar trebui sa o sarut? sau ceva de genu? Sfaturi?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar trebui sa o inviti la un suc[drept multumire]nu sa o saruti din prima pentru ca cine sti ce va crede...

| Unicucebeea a răspuns:

Ar fi dragut sa va imbratisati :X Aww ♥♥ Un sarut mi se pare cam prea rapid.

| Oana92 a răspuns:

Depinde ...de loc, de fata, de cata lume e in jur si va priveste. Eu cred ca ar trebui sa faci ce simti, daca iti vine sa o saruti fa-o, daca nu, nu. Oricum ar fi mai frumos sa o intrebi tu pe ea...big grin

| Lizzu a răspuns:

Sarutul vine pe parcurs si de la sine. Nu te grabi. Daca ea da semne ca ar vrea atunci fa-o. Pana atunci, nu. Poate va crede ca vrei sa sari pe ea brusc si se va indeparta de tine. Asa se intampla.

Rabdare. Nu da pe foc.

| Cristiann25 a răspuns:

Nu,trebuie sa te uiti la ea si sa o intrebi ce mai face.NORMAL ca atunci cand ai o iubita trebuie sa o saruti, ea abia asteapta. Daca esti impreuna cu ea sarut-o nu mai sta pe ganduri.Salut

| 26Geo a răspuns:

Ce ma amuza raspunsurile voastrerolling on the floor
De ce nu-i ziceti sa sara direct pe ea?rolling on the floor)
Nu o saruti, poate o pupi pe obraz, asta ar insemna respect fata de ea.Cat despre sarutat....mai asteapta sa te invechesti in relatie.Bafta

| Hades94 a răspuns:

Bah esti nebun?:O sa nu indraznesti sa o saruti ca cine stie ce poate sa iti faca cu limba prin gura :O eu zic sa mai astepti cel putin vreun an si dupa aia sa incerci sa o saruti laughing