| anonim_4396 a întrebat:

am cativa colegi care ma tot intreaba de care fata imi place. Ce ziceti ar trebui sa le spun? Sa le raspund sau nu?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Spune-le daca vrei, nu ai nimic de pierdut

| Smiiilee a răspuns:

Ei bine ramane la, decizia ta daca ai vrea sa le spui sau nu, acum depinde de ce colegi ai, pot fii unii de treaba care sa te incurajeze si sa te ajute, pot fii unii care sa faca misto si sa rada de tine non`stop, si sa mearga la acea fata si sa ii spuna, chiar daca tu vrei sau nu sa se intample asta. Deci, parerea mea daca sunt colegi din prima categorie le poti spune, fara grija, dar daca sunt din a doua categorie, le-as spune ca nu imi place de nimeni, sau ca nu e problema lor. Sper sa ai parte de colegii din prima categoriee, desii asa ceva mai rar. Sper ca te-am ajutat

| tpuforyou a răspuns:

Daca sunt colegi nu le spune dar daca iti sunt prieteni le poti spune!
ce colegi curiosi ai!)))

| MerVeilleuX a răspuns:

Eu nu le-aş spune. Dacă au început mai mulţi să te întrebe brusc, cred că vor să-şi bată joc de tine. E prea ciudat ca să te întrebe toţi... :S zic eu...

| Adelina1998B a răspuns:

Poi. eu leas spune doar la cei in care pot sa am incredere doar dada nu vrei sa se afle! Si sti ca ei nu o sa le spuna si celorlalti de cine iti place! :*

| absurd a răspuns:

Daca sunt colgi adevarati da, bine oricun ce pierzi cu asta.

| Craiova_Alin_1997 a răspuns:

Ma daca acei colegi iti sun prieteni buni si de incredere. nu deia de spun la toata scoala Spunelewinking