| PCDemon a întrebat:

Daca o fata te cauta la Messenger, si te suna de foarte multe ori (de atat de multe ori incat eu ma plictisesc sa-i raspund), si iti lasa mesaje de genul: "Haide, te rog, raspunde! Vreau sa-ti zic ceva " Inseamna ca e indragostita de mine, sau doar este in calduri si are nevoie sa fie "racorita"?

11 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Daca te place sau doar e 'in calduri' iti poti da seama doar tu,din comportamentul ei, nu doar raportat la messenger si mesaje telefonice. Felul in care se comporta in general in preajma ta conteaza mult. Oricum, cu siguranta te place.

| CoquineNoire a răspuns:

Daca era in calduri te agasa cu mesaje kinky, chiar vroia sa-ti spuna ceva, ce fite mai aveti si voi in cap.

| PrecioussGirl a răspuns:

Depinde. daca e genu de fata mai cuminte inseamna ca s-a indragostit.
insa eu zic ca daca ar fi fost sa fie mai curvitza asa nu cred ca statea dupa tine, sigur se ducea la altu.
deci probabil s-a indragostit de tinehee hee

| Aylee a răspuns:

Cred ca vrea sa o racoresti putin =))=)). E plictisitoare.

Care vor sa ma ajute. dati si voi un click [ Propriul meu video facut la San Andreas ] si asteptati sa incarce reclama si dupa Skip. Multumesc anticipat. http://adf.ly/28PfT
Raman eu dator cumva >:D

| TheSpecialOne a răspuns:

Pot fi amandoua dar mai degraba prima

| Nymphetamine a răspuns:

E indragostita. straight face
Nu cred ca poti s'o racoresti online.

| Georgix a răspuns:

laughing Daca ii raspunzi o sa afliwinking
Parerea mea: e indragostita de tine. Daca nu iti place incearca sa o faci sa inteleaga; asa o sa te lase in pace. Bafta! :p

| MamaOmida69 a răspuns:

Depinde de varsta voastra big grinbig grinbig grin
Daca aveti pana in 14 ani, probabil te place iar daca aveti 14+. ori te place. ori e in calduri happy

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Nu cred ca este in calduri thinking
Gen : Unde ai mai vazut tu fata in caldu?
Eo am vazut fete dar caini de gen femininhee hee

Cred dfapt thinking sigur ca sigur este inebunita dupa tine
Si daca nu o placi nu eu spune asa deodata si urat
Alege momentul si locul potrivit dar fi atent ca sa nu superi vreo data o fata
Va fi nasol :-J
Succes!

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Da inseamna ca te place si vrea sa te cunoasca mai bine si cu faca ca vreau sa -ti zic ceva adica de ex sa iti spuna ce mult te iubeste pup funda

| Oana_5390 a răspuns:

E indragostita frate! laughing) Incearca sa nu fi porcusor cu ea cum sunt majoritatea baietilor! O zi faina!