| anonim_4396 a întrebat:

Sunt îndrăgostită de un băiat care se porta rece cu mine.
Cand devin distantă si arat ca nu imi pasa, el vine spre mine.
As vrea sa ii arat afecțiunea mea doar ca asta parca il îndepărtează si chiar nu sunt stresanta sau sufocantă.
Este atat de ciudat si uneori se crede asa important si are o atitudine de superioritate.Deși începusem să avem o relație, el imi spune ca nu am de ce sa fiu suparata daca el mai vorbește cu cate o amică, dar mie mi se pare ca avea mesaje care duceau într-o zonă sexy.
Nu stiu ce vrea de la mine, nu imi scrie saptamani intregi si daca ii scriu eu este arogant.
De cand l-am cunoscut ma gandesc la el in fiecare zi de 1000 de ori, orice fac ma gandesc cum ar fi sa fie si el acolo. Acest băiat imi face rau cu atitudinea lui si totusi tanjesc dupa momentele cand ne împăcam si este atat de dragastos. Precizez ca nu am facut sex, daca credeti ca asta e motivul pentru care ma cauta ora apoi ma lasa si iar ma cauta.
Cand vreau sa vorbesc serios cu el sa ii spun sa ne vedem sa discutam, nu imi raspunde la tel si nu ma suna inapoi. Atunci nici eu nu îl mai caut, el imi trimite o poza cu el casa se bage in seama. Efectiv ma distruge psihic. Nu mai stiu ce sa fac.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De ce mai stai după cineva care se comportă astfel cu tine?

| alina2k18 a răspuns:

Asta e stilul lui sau nu te place cam deloc si te cauta doar cand e plictisit.

| Dana1999 a răspuns:

Îți dai seama ca in timpul asta el se mai bagă in seama și cu alte fete și ca nu pune preț pe tine. Este un joc prin care încearcă sa te ademenească. Evita astfel de oameni! Deși tu esti fascinata de toată atenția pe care ți o acorda, pe el nici nu l interesează persoana ta. Doar se folosește de oameni și probabil ca vrea sa se folosească și de tine. Da i șansa asta și ai sa vezi după cu câta aroganta se va comporta.

| Dana1999 a răspuns:

Și sa stii de la mine ca in general ți se vor părea interesanți baietii care nu stau după fundul tau și te tratează cu indiferenta. Ne atrag oamenii pe care nu i putem avea. Asta este de când lumea și e valabil la toți. Vreau doar sa nu cazi in plasa profitorilor care nu sunt interesați cu adevărat de tine, vor doar sa te folosească.