| Ioan12344321 a întrebat:

Daca o sa imi dau restart din fabrica la telefon o sa mai am ban pe tinder de exemplu?

6 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Ce treabă are una cu alta? Contul pe Tinder este asociat ori cu adresa de email ori cu Facebook, e ca și cum ne întrebi dacă se salvează automat progresul la un joc online.

| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| Crackman a răspuns:

Da,logic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma pot decide ce este mai grav. Faptul ca unul a incercat sa te prosteasca cu o astfel de informatie a naibii de aberanta sau tu ca ai luat-o de buna?
Nici nu vreau sa ma gandesc la varianta ca de fapt tu sa fi scornit aceasta aberatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca aia de la tinder ti-au dat ban pe device, nu ai decat sa iti cumperi alt telefon ca sa poti folosi tinder. Degeaba ii dai restart din fabrica, anumite chestii din el nu se pot modifica si cei de la tiner iti pot detecta telefonul si vor stii ca esti tu.