| Sebastian_Marius_1996 a întrebat:

Pot face ceva sa dau,,restart" calculatorului (gen la telefon sa revina la datele din,, fabrica")
Funda

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

System Restore sau reinstalare sistem de operare. Un calculator sau laptop nu sunt precum telefoanele. Au alte proceduri de "resetare", despre care e bine sa citesti mult, inainte sa incerci sa-ti rezolvi problema. Ca sa stii cum sa aplici corect instructiunile invatate.

| gelu1970 a răspuns:

Daca ai un pc sau laptop cu un sistem de operare preinstalat, si o partitie "recovery", atunci in functie de marca ce o ai trebuie sa startezi si sa tastezi una din tastele f.