| maryse_9270 a întrebat:

Daca parintii te duc sa-ti faca analize de sange i-ti iese ca esti fumator?
Srry categorie
Funda!

3 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

La analizele de sange obisnuite nu se face si dozarea de nicotina, deci nu. Tipul acesta de analiza e destul de scumpa si o face doar cateva laboratoare din tara.

| clauphotograph a răspuns:

Logikhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,este posibil sa-ti iasa ca esti fumator sau ca te droghezi,dar depinde acum cat timp ai fumat,pot sa-ti iasa alte prostii si depinde si de cat de bune sunt aparatele si doctorul si daca parintii te duc special pentru asta.Dar daca fumezi cu mai mult timp inainte de analize, sunt sanse mici sa-ti iasa, chestia e sa nu fumezi atunci cu putin timp inainte.