| Dya_2147 a întrebat:

Mi-au spus astazi ai mei ca o sa trebuiasca sa fac niste analize pentru glicemie, de sange. Ma interesa daca se vede ca esti fumator in analizele astea sau daca ai nicotina in corp. Mersi anticipat.

3 răspunsuri:
| PerryP a răspuns:

Hmmm...Cati ani ai? [Nu mai conteaza] Amice depinde de cat timp fumezi. Daca fumezi sa zicem 10-15 un pachet pe zi sa stii ca se observa dar numai dupa 3-5 ani de fumat.

| Dya_2147 explică (pentru PerryP):

Am 16 ani si fumez ca lumea cam de un an. Am avut zile cand fumam jumate de pachet in cateva ore, am avut zile cand nu fumam deloc.

| PerryP a răspuns (pentru Dya_2147):

Atunci iti spun ca nu ar trebui sa iti apara in testele de sange nimic sa se observe ca fumezi. Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?